ÖZEL DERS ÇALIŞMALARI

Alanında uzman öğretmenlerimizden oluşan ekibimizle ilk ve ortaokul için özel ve grup çalışmaları yapıyoruz.

.

Her öğrencinin bilgi seviyesi, öğrenme tarzı ve motivasyonu  farklıdır. Tüm bu farklılıklar sınıf ortamında bir engel teşkil eder. Ancak özel ders ortamında öğrenci için engel olmaktan çıkması için, özel bir desteğe ihtiyacının olması doğaldır.

Gerek ilkokul, gerekse ortaokul seviye grupları ile yaptığımız çalışmaların karşılığını en kısa sürede görebiliyoruz. Okul ortamında yeterince kendini gösteremeyen bir öğrenci grup çalışmalarında parlıyor ve eksiklerini kısa sürede kapatıyor.

Grup özel ders çalışmaları hem aileler için ekonomik bir çözüm oluyor. Öğrenciler grup çalışmalarında kendi seviyelerindeki öğrenciler ile bir ekip halinde öğrenmenin zevkine varıyor.

İlkokul düzeyi grup çalışmalarında öğrencilerin eksik yönleri, zorlandığı konular tesbit edilip , okul süreciyle birlikte hareket ederek derslerde başarılı olmaları sağlanır.Öğrenciler okul başarılarındaki artışı gördükçe başarının tadını alacak ve daha bir heyecanla okul hayatına devam edecekler.

Ortaokul seviye gruplarında yaptığımız çalışmalarda sıfırdan başlayan bir öğrencinin bile yazılı ve testlerde yakaladığı başarı sizleri şaşırtacak.

    Grup çalışmalarımız 5 kişilik grup halinde yapılıyor. Öğrencilerin en çok zorlandıkları ve bir o kadar önemli olan Türkçe ve Matematik derslerinden olmak üzere iki ayrı grup  çalışmasına katılmalarını tavsiye ediyoruz.

Bir öğrenciyi burslu olarak biz seçiyoruz. Aile gelir durumu ve okul başarısı yüksek çocuklardan seçerek burslu olarak grup çalışmalarımıza dahil ediyoruz. Grup sayılarında kişi sayısı arttıkça kişi başına düşen ücret azalıyor. O nedenle grup çalışması yapmak veliler için oldukça ekonomik oluyor.

Bize ulaşmak ve grup çalışmalarına katılmak için aşağıdaki mail adreslerinden iletişime geçebilirsiniz.

Sitede yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

doludoluegitim.com, dolu dolu eğitim

Tüm Hakları Saklıdır © 2018